Jobs SA

PL

PLENGE

MechanikSzwajcaria - praca za granicą

Znaleziono 0 ofert pracy.

MechanikXSzwajcariaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Mechanik

Mechanik to osoba, która doskonale zna zasady funkcjonowania urządzeń mechanicznych, potrafi je zdiagnozować i naprawić wykorzystując...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Brak wyników spełniających zadane kryteria wyszukiwania.

Pamiętaj o filtrach wyszukiwania - możesz je w każdej chwili dodawać i usuwać by dopasować wynik do swoich potrzeb.

 

Mechanik w Szwajcarii

Na mechanika w Szwajcarii czeka wiele ofert pracy. W tym wyjątkowo bogatym kraju prawie każdy obywatel ma samochód, a wielu z nich dysponuje nawet 2 lub 3 ich sztukami. Zatem doświadczony fachowiec z odpowiednim wykształceniem z łatwością znajdzie tam zatrudnienie, które przyniesie mu satysfakcjonujące zarobki.

 

Mechanik w Szwajcarii - czy to się opłaca?

Szwajcaria to dla Polaków stosunkowo nowy kierunek emigracji. Czy wyjazd do tego kraju opłaca się mechanikowi? Poniższe argumenty zdają się przekonywać, że tak:

  1. Od lat Szwajcaria należy do czołówki najbogatszych krajów na Świecie. Mechanik w Szwajcarii może liczyć na średnie zarobki rzędu 4500 franków miesięcznie. Wysokość wynagrodzenia zależy jednak w dużej mierze od lokalizacji danego serwisu. Zdecydowanie najwięcej zarabia się w Zurychu i okolicach, a najmniej we włoskojęzycznej części kraju. Na wysokość zarobków znaczący wpływ ma również doświadczenie oraz wszechstronność mechanika.
  2. We wszelkich rankingach Szwajcaria uznawana jest za jedno z najlepszych miejsc do życia. Po części wynika to oczywiście z wysokich zarobków, ale również ze świetnego zaplecza socjalnego, doskonałej opieki zdrowotnej, szerokiej oferty kulturalnej i urzekających krajobrazów.

 

 Co naprawia mechanik w Szwajcarii?

Jak wspomniano, w Szwajcarii liczba aut osobowych jest bardzo duża, dlatego ich mechanicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie. Szczególnie poszukiwani są fachowcy specjalizujący się w naprawie aut terenowych. Nierówności terenu sprawiają, że auta tego typu są w Szwajcarii wyjątkowo popularne. Nie brakuje również warsztatów zajmujących się jedynie samochodami ciężarowymi, ze względu na dobrze rozwiniętą branżę transportowo-spedycyjną.

 

Atrakcyjną pracę w Szwajcarii znajdą także fachowcy specjalizujący się w mechanice kolejowej oraz maszyn i urządzeń. Ofert zatrudnienia warto szukać w Zurychu, Kantonie Thurgau oraz w Genewie.

 

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Mechanik, Szwajcaria, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!