Jobs SA

PL

PLENGE

Spawacz Wielka Brytania - praca za granicą

Znaleziono 4 ofert pracy.

Spawacz XWielka BrytaniaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Spawacz

Spawacz spawa przy użyciu elektrycznego źródła ciepła elementy ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów. Zapoznaje się z...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv
 

Spawacz - Wielka Brytania


Znajdź oferty pracy spawacza w Wielkiej Brytanii w serwisie Jobs.pl. Praca spawacza polega na łączeniu części i elementów konstrukcyjnych wykonanych ze stali, żeliwa oraz stopów nieżelaznych. Możemy wyróżnić kilka metod spawalniczych. Do najpopularniejszych zaliczamy spawanie ręczne gazowe oraz spawanie łukiem elektrycznym. Aby podjąć pracę spawacza w UK, konieczne jest posiadanie odpowiednich zaświadczeń i uprawnień, które potwierdzają posiadanie wymaganych kwalifikacji. Spawacz musi mieć wiedzę z zakresu samego procesu spawalniczego, ale także norm i przepisów pozwalających zapewnić bezpieczną pracę. 

 

Jak podjąć pracę spawacza w UK?

Aby uzyskać niezbędne uprawnienia, konieczne jest ukończenie 18 lat oraz odbycie kursu i zdanie egzaminu kwalifikacyjnego, które będzie potwierdzone w książeczce spawacza. Kandydaci na stanowisko spawacza powinni poza odpowiednim przygotowaniem technicznym odznaczać się dobrym zdrowiem. Badania lekarskie dopuszczające do wykonywania zawodu sprawdzają występowanie wad wzroku, zaburzeń równowagi oraz dolegliwości układu oddechowego. 
Do obowiązków spawaczy należy przestrzeganie technologii spawalniczych, właściwy dobór parametrów oraz obsługa urządzań spawalniczych. Bardzo ważny etapem prac jest także przygotowanie i czyszczenie powierzchni spawalniczych oraz późniejsza kontrola jakości spawu. 

 

Specjalności spawalnicze w UK

Do pracy w Wielkiej Brytanii poszukiwani są spawacze specjalizujący się w następujących metodach:

  • Spawanie ręczne łukowe elektrodą otuloną,
  • Spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych MIG,
  • Spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych MAG,
  • Spawacz łukowy elektrodą wolframową metodą TIG,
  • MMA.
     

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Spawacz , Wielka Brytania, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!