Jobs SA

PL

PLENGE

Specjalista ds. IT Wielka Brytania - praca za granicą

Znaleziono 0 ofert pracy.

Specjalista ds. IT XWielka BrytaniaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Specjalista ds. IT

Specjalista ds. IT odpowiedzialny jest za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Brak wyników spełniających zadane kryteria wyszukiwania.

Pamiętaj o filtrach wyszukiwania - możesz je w każdej chwili dodawać i usuwać by dopasować wynik do swoich potrzeb.

 

Specjalista IT w Wielkiej Brytanii

Polscy specjaliści IT ogromnie cenieni są przez zagranicznych pracodawców. W kolejnych latach prognozuje się stabilny wzrost zapotrzebowania na pracowników tej specjalności. Niedobór menedżerów i specjalistów IT sprawia, że firmy brytyjskie chętnie sięgają po pracowników z Polski. Rosnąca dynamika branży IT sprawi, że firmy brytyjskie zgłaszają duże zapotrzebowanie na pracowników wysoko wykwalifikowanych. Jednocześnie występuje także duży popyt na młodszych specjalistów IT, którzy z łatwością znajdą pracę w centrach obsługi Klienta. 

 

Praca na stanowiskach IT w UK

Pracownicy na tym stanowisku odpowiedzialni są za takie działania jak instalacja i administrowanie systemami informatycznymi (hardware, software). Specjalista posiadający kompetencje menedżerskie może być odpowiedzialny za planowanie rozwoju wdrożeń oprogramowania i nadzorowanie jego wydajności. Z kolei młodsi specjaliści  IT mogą z łatwością znaleźć pracę w centrach outsourcingowych. W centrach usług wspólnych są odpowiedzialni za wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych, udzielanie pomocy związanej z korzystaniem z systemów, wspieranie w zakresie lokalizacji i usuwania usterek oprogramowania oraz sprzętu, a także pomagają w instalacji i konfiguracji oprogramowania na urządzeniach PC. Osoby zatrudnione na tym stanowisku powinny posiadać umiejętności w zakresie serwisowania sprzętu IT oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego. 

 

Oferty pracy dla specjalistów IT w Wielkiej Brytanii

Wiele firm brytyjskich poszukuje także specjalistów IT, którzy odpowiedzialni są za zapewnienie wsparcia w obszarze infrastruktury IT oraz prowadzenia ewidencji sprzętu IT. Do zadań na tym stanowisku może należeć także nadzór nad bezpieczeństwem systemów IT oraz konfiguracja i serwis urządzeń informatyczno - biurowych. Specjaliści IT mogą być zobowiązani do optymalizacji nowych rozwiązań i archiwizację danych. W przypadku wystąpienia awarii, ich zadaniem będzie szybkie reagowanie na incydenty i usuwanie awarii systemów. 

 

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Specjalista ds. IT , Wielka Brytania, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!