Jobs SA

PL

PLENGE

LIDERZY WSPARCIA PRODUKCJI

Praca za granicą - znaleziono 1 ofert pracy

Oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań? Zmień słowa kluczowe, stanowisko lub kraj.

IslandiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv
 

Praca w Islandii

Praca w Islandii to dla Polaków szansa na radykalną zmianę pod względem zawodowym. Daleki wyjazd może zagwarantować świetne warunki zatrudnienia i ciekawe oferty pracy w 2016 i 2017 roku. Islandia, chociaż nie należy do państw członkowskich Unii Europejskiej, otworzyła przed Polską rynek w 2006 roku. Poszukiwano głównie pracowników budowlanych oraz specjalistów wykonujących prace remontowe - malowanie, układanie glazury i terakoty, gwarantując stabilne oferty pracy. Islandia to kraj, w którym polscy fachowcy są bardzo doceniani ze względu na swoje znakomite umiejętności i pracowitość. Ich pomoc przy budowie infrastruktury drogowej oraz w przemyśle stoczniowym jest nie do przecenienia.

Praca w Islandii to jednak nie tylko branża budowlana, praca fizyczna i produkcja. Poszukiwani są również specjaliści z zakresów takich jak doradztwo/konsulting, bankowość, Internet/e-Commerce/Nowe Media, a polscy informatycy, inżynierowie i architekci otrzymują niezwykle atrakcyjne i świetnie wynagradzane oferty pracy. Islandia to także kraj, który żyje z turystyki, a branża hotelarstwo/gastronomia/turystyka zatrudnia wielu Polaków - w kuchni, jako kelnerów, do recepcji i sprzątania obiektów. Nie można również zapominać o przetwórstwie rybnym, z którego ten kraj niewątpliwie słynie - jest to branża, która również poszukuje nowych pracowników z Polski. Nawet osoby bez doświadczenia szybko znajdą tutaj dobrą posadę. Praca w Islandii wiąże się z wyjazdem do odległego kraju, jednak oferuje nowe możliwości - rozwój zawodowy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Islandia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!