Jobs SA

PL

PLENGE

Islandia - praca za granicą

Znaleziono 0 ofert pracy.

IslandiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Brak wyników spełniających zadane kryteria wyszukiwania.

Pamiętaj o filtrach wyszukiwania - możesz je w każdej chwili dodawać i usuwać by dopasować wynik do swoich potrzeb.

 

Praca w Islandii

Praca w Islandii to dla Polaków szansa na radykalną zmianę pod względem zawodowym. Daleki wyjazd może zagwarantować świetne warunki zatrudnienia i ciekawe oferty pracy w 2018 roku. Islandia, chociaż nie należy do państw członkowskich Unii Europejskiej, otworzyła przed Polską rynek w 2006 roku. Poszukiwano głównie pracowników budowlanych oraz specjalistów wykonujących prace remontowe - malowanie, układanie glazury i terakoty, gwarantując stabilne oferty pracy. Islandia to kraj, w którym polscy fachowcy są bardzo doceniani ze względu na swoje znakomite umiejętności i pracowitość. Ich pomoc przy budowie infrastruktury drogowej oraz w przemyśle stoczniowym jest nie do przecenienia.

 

Oferty pracy w Islandii

Pomimo, iż islandzki rynek pracy jest mało popularny wśród Polaków, to jednak warto podkreślić, że można tam znaleźć atrakcyjne oferty pracy. Praca w Islandii to jednak nie tylko branża budowlana, praca fizyczna i produkcja. Poszukiwani są również specjaliści z zakresów takich jak doradztwo/konsulting, bankowość, Internet/e-Commerce/Nowe Media, a polscy informatycy, inżynierowie i architekci otrzymują niezwykle atrakcyjne i świetnie wynagradzane oferty pracy. Islandia to także kraj, który żyje z turystyki, a branża hotelarstwo/gastronomia/turystyka zatrudnia wielu Polaków - w kuchni, jako kelnerów, do recepcji i sprzątania obiektów. Nie można również zapominać o przetwórstwie rybnym, z którego ten kraj niewątpliwie słynie - jest to branża, która również poszukuje nowych pracowników z Polski. Nawet osoby bez doświadczenia szybko znajdą tutaj dobrą posadę. Praca w Islandii wiąże się z wyjazdem do odległego kraju, jednak oferuje nowe możliwości - rozwój zawodowy i atrakcyjne wynagrodzenie.

 

Rynek pracy w Islandii

Sytuacja na rynku pracy znacząco się poprawiła w ostatnich latach. Po kryzysie z 2008 r. gospodarka zdołała się odbić i obecnie poziom bezrobocia jest na poziomie błędu statystycznego 1%. Islandia to bardzo nowoczesna gospodarka o wysokim wskaźniku jakości życia. Dlatego też coraz więcej obcokrajowców rozważa podjęcie pracy w Islandii.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Islandia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!