Jobs SA

PL

PLENGE

budownictwo, cieśla, budowlaniec, murarz, konstruktor, inżynier, elektryk, elektromechanik, dekarz, malarz

Praca za granicą

Brak ofert spełniających Twoje kryteria. Zmień słowa kluczowe, stanowisko lub kraj.

IslandiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Brak wyników spełniających zadane kryteria wyszukiwania.

Pamiętaj o filtrach wyszukiwania - możesz je w każdej chwili dodawać i usuwać by dopasować wynik do swoich potrzeb.

 

Praca w Islandii

Praca w Islandii to dla Polaków szansa na radykalną zmianę pod względem zawodowym. Daleki wyjazd może zagwarantować świetne warunki zatrudnienia i ciekawe oferty pracy w 2016 i 2017 roku. Islandia, chociaż nie należy do państw członkowskich Unii Europejskiej, otworzyła przed Polską rynek w 2006 roku. Poszukiwano głównie pracowników budowlanych oraz specjalistów wykonujących prace remontowe - malowanie, układanie glazury i terakoty, gwarantując stabilne oferty pracy. Islandia to kraj, w którym polscy fachowcy są bardzo doceniani ze względu na swoje znakomite umiejętności i pracowitość. Ich pomoc przy budowie infrastruktury drogowej oraz w przemyśle stoczniowym jest nie do przecenienia.

Praca w Islandii to jednak nie tylko branża budowlana, praca fizyczna i produkcja. Poszukiwani są również specjaliści z zakresów takich jak doradztwo/konsulting, bankowość, Internet/e-Commerce/Nowe Media, a polscy informatycy, inżynierowie i architekci otrzymują niezwykle atrakcyjne i świetnie wynagradzane oferty pracy. Islandia to także kraj, który żyje z turystyki, a branża hotelarstwo/gastronomia/turystyka zatrudnia wielu Polaków - w kuchni, jako kelnerów, do recepcji i sprzątania obiektów. Nie można również zapominać o przetwórstwie rybnym, z którego ten kraj niewątpliwie słynie - jest to branża, która również poszukuje nowych pracowników z Polski. Nawet osoby bez doświadczenia szybko znajdą tutaj dobrą posadę. Praca w Islandii wiąże się z wyjazdem do odległego kraju, jednak oferuje nowe możliwości - rozwój zawodowy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Islandia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!