Jobs SA

PL

PLENGE

Pracownik produkcji Holandia - praca za granicą

Znaleziono 118 ofert pracy.

Pracownik produkcjiXHolandiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Pracownik produkcji, Holandia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Praca na produkcji w Holandii

Szukasz atrakcyjnej pracy sezonowej lub stałej w Holandii? Interesujące oferty czekają tam na osoby, gotowe do podjęcia zatrudnienia na stanowisku pracownika produkcji. Praca ta polega na:

  • kontroli jakości towarów,
  • przestrzeganiu przepisów BHP,
  • obsłudze linii produkcyjnej,
  • etykietowaniu produktów,
  • pakowaniu towarów,
  • przygotowywaniu produktów do wysyłki.

Szansę na zatrudnienie na stanowisku pracownika produkcji w Holandii znacząco zwiększa kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Pracodawcy doceniają przede wszystkim wykwalifikowanych kandydatów, którzy mogliby przyczynić się do zwiększenia efektywności pracy przedsiębiorstwa. W tym przypadku większe znaczenie niż wykształcenie wyższe mają realne umiejętności. Jednak osoby bez doświadczenia również mogą liczyć na atrakcyjne oferty pracy w Holandii. 

 

Pracownik produkcji - Holandia 

Od kandydatów na stanowisko pracownika produkcji wymaga się także przynajmniej komunikatywnej znajomości angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego. Bardzo dużym atutem są również uprawnienia na wózki widłowe. Ze względu na specyfikę tego zawodu kandydat do pracy jako pracownik produkcji powinien charakteryzować się bardzo dobrą kondycją fizyczną. Musi być przygotowany na pracę w trudnych warunkach i być odporny na stres. Wielu pracodawców oczekuje od kandydata także prawa jazdy i własnego środka transportu. Jeśli spełniasz wymienione wymagania, bez problemu znajdziesz atrakcyjną pracę w Holandii. 

 

Sprawdź oferty na stanowisko pracownika produkcji w naszym serwisie Jobs.pl - znajdziesz u nas pracę, która z pewnością usatysfakcjonuje Cię pod względem finansowym. Obecnie atrakcyjne zatrudnienie w Holandii możesz znaleźć np. w Losser, Enschede, Hoogeveen i Venlo.