Jobs SA

PL

PLENGE

Praca za granicą - znaleziono 178 ofert pracy

Oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań? Zmień słowa kluczowe, stanowisko lub kraj.

Pracownik produkcjiXHolandiaX

Oferty polecane

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Pracownik produkcji, Holandia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Pracownik produkcji Holandia

Praca na produkcji cieszy się popularnością wśród dużej grupy cudzoziemców wyjeżdżających za granicę w celach zarobkowych. Ze względu na duże zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych znalezienie pracy w tej branży jest stosunkowo proste. Zależnie od rodzaju produkcji, odmienne będą także wymagania stawiane kandydatom. Bardzo często będzie to praca dla niewykwalifikowanych pracowników fizycznych. Wiele ofert wymaga jednak wcześniejszego doświadczenia oraz konkretnej wiedzy. W pierwszym przypadku pracodawcy decydują się na zatrudnienie pracowników i pełne wdrożenie ich do zakresu zadań. Pożądanym cechami będzie więc otwartość na nową wiedzę, wielozadaniowość oraz szybkie uczenie się. 

 

Oferty pracy dla pracowników produkcyjnych

W Holandii znajdziemy wiele ofert pracy w zakładach przemysłowych działających w różnych obszarach. Chętni mogą podjąć pracę na liniach produkcyjnych, przy sortowaniu paczek, w dziale logistyki lub obsługi magazynu. W Holandii dużo ofert pracy znajdziemy w branży rolniczej oraz budowlanej. Poszukiwani są pracownicy do pracy w szklarniach, przy produkcji żywności oraz tworzyw sztucznych

Do obowiązków pracowników może należeć przygotowanie towarów do wysyłki, pakowanie produktów lub kontrola jakości towarów. Wykonując pracę na taśmie pracownik będzie wykonywał powtarzalne czynności i musi liczyć się z pewnymi zagrożeniami takimi jak hałas, niska temperatura (zależnie od specyfiki zakładu) lub konieczność wykonywania wielogodzinnej pracy w pozycji stojącej. Od pracowników najczęściej wymaga się przynajmniej kilkumiesięcznej dyspozycyjności. Dodatkowo pracownicy mogą oczekiwać prawa jazdy kategorii B lub podstaw znajomości języka.