Jobs SA

PL

PLENGE

motoryzacja, mechanik, kontrola jakości, serwis motoryzacyjny, technologie, przemysł motoryzacyjny, elektryk, przemysł, produkcja, inżynier, inżynieria, praca dla inżynieów

Praca za granicą - znaleziono 1 ofert pracy

Oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań? Zmień słowa kluczowe, stanowisko lub kraj.

DaniaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

CNC horizontal center operator

Brdr. Christensen ApS

2500.00 - 3500.00 EUR

Haslev (Denmark), Dania

23.02.2018

Dodaj do ulubionych

 

Praca w Danii

Wyjazdy w celach zarobkowych do Danii stały się szczególnie popularne wśród Polaków po otwarciu tamtejszego rynku pracy w 2009 roku. Zniknęły restrykcyjne zasady obowiązujące nasz kraj przed wstąpieniem do Unii Europejskiej i w czasie tzw. okresu przejściowego - legalna praca w Danii stała się możliwa. Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego, po 1 maja 2009 roku pracę w Danii znalazło aż 20 tysięcy naszych rodaków, którzy zasilili sektory takie jak budownictwo czy odpowiadający na typowo fizyczne oferty pracy. Dania zapewniała również stanowiska dla wysoko wykwalifikowanych specjalistów z sektorów takich jak inżynieria i ochrona zdrowia. Pracę w Danii znalazły pielęgniarki, lekarze oraz specjaliści z innych branż - szczególnie cenni dla tamtejszego rynku zatrudnienia.

Obecnie praca w Danii obejmuje nie tylko sezonowe wyjazdy do gospodarstw rolnych lub pomocy w ogrodnictwie (szklarnie, sortownie) oraz leśnictwie (szkółki leśne). Dużo propozycji znajdą również przedstawiciele branży budowlanej - specjaliści hydraulicy, dekarze, operatorzy CNC, dla których przygotowano dobrze płatne oferty pracy w latach 2016/2017. Dania to kraj, w którym cenione są osoby władające biegle językiem angielskim, ale można również znaleźć stanowiska, na których nie jest wymagana znajomość języka obcego.

 

Duże szanse na zatrudnienia w tym kraju mają również osoby posiadające doświadczenie w sektorach hotelarstwo/gastronomia/turystyka oraz obsługa klienta. Duńscy pracodawcy szanują wykształcenie, umiejętności oraz zaangażowanie Polaków. W szczególności polscy kierowcy są cenieni i mogą wybierać najkorzystniejsze oferty pracy - Dania proponuje Polakom szereg dobrze płatnych etatów w branży transport/spedycja/logistyka.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Dania, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!