Jobs SA

PL

PLENGE

Najnowsze oferty pracy

Praca za granicą - znaleziono 33 ofert pracy

Oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań? Zmień słowa kluczowe, stanowisko lub kraj.

FrancjaX

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca we Francji

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Francja, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Monter kadłubów okrętowych

Antidotum Agencja Zatrudnienia

Francja

21.09.2017

Dodaj do ulubionych

 

Francja otworzyła przed Polakami rynek pracy 1 maja 2008 roku. Od tamtej pory legalne zatrudnienie w tym kraju znalazły setki tysięcy pracowników, którzy otrzymali posady w wielu sektorach gospodarki. Jakie możliwości gwarantuje praca we Francji? Od zaraz zatrudnienie mogą znaleźć między innymi przedstawiciele branży budowlanej. Polscy fachowcy są uznawani za jednych z najlepszych w Europie, a ich umiejętności są bardzo doceniane. Praca przy remontach, malowanie i wykańczanie mieszkań to oczywiście nie wszystkie oferty pracy w latach 2016/2017. Francja to kraj, który ceni sobie także polskich inżynierów i specjalistów z branż takich jak doradztwo/konsulting, prawo, Internet/e-Commerce/Nowe Media.

Gruntowne wykształcenie, ciężka praca i sumienność owocują tym, że polscy specjaliści wypracowali sobie znakomitą opinię i są świetnie wynagradzani - to wszystko zapewnia im praca we Francji. Od zaraz mogą też zostać zatrudnieni kelnerzy, pracownicy restauracji i osoby do recepcji hotelowych, jak wiemy hotelarstwo/gastronomia/turystyka to branża, z której Francja czerpie ogromne dochody. W regionach typowo turystycznych oraz luksusowych kurortach dostępne są także sezonowe oferty pracy. Francja ceni również polskich lekarzy oraz pielęgniarki. Przedstawiciele tych profesji są bardzo cenieni w tym kraju, a jedyną barierą może być tylko znajomość języka francuskiego. Jakie jeszcze możliwości zatrudnienia dla polskich pracowników gwarantuje praca we Francji? Od zaraz można znaleźć typowo sezonowe oferty, więc nie trzeba wyjeżdżać tam na stałe.