Jobs SA

PL

PLENGE

Francja - praca za granicą

Znaleziono 22 ofert pracy.

FrancjaX

Oferty polecane

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Francja, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Praca we Francji

Francja jako jedna z najpotężniejszych gospodarek UE stanowi także atrakcyjne miejsce pracy. Pomimo stosunkowo wysokiego bezrobocia, Francja to jeden z najczęściej wybieranych krajów emigracji zarobkowej nie tylko przez Europejczyków. W 2017 r poziom bezrobocia we Francji kształtował się na poziomie ok 10%, a więc poziomie porównywalnym do średniego poziomu bezrobocia krajów ze strefy Euro. 

 

Praca dla Polaków we Francji

Francja otworzyła przed Polakami rynek pracy 1 maja 2008 roku. Od tamtej pory legalne zatrudnienie w tym kraju znalazły setki tysięcy pracowników, którzy otrzymali posady w wielu sektorach gospodarki. Minimalne wynagrodzenie we Francji jest dużo wyższe niż w Polsce. Mimo to Francja nie jest w czołówce krajów, wybieranych przez naszych rodaków jako miejsce emigracji zarobkowej.

 

Oferty pracy we Francji

Jakie możliwości gwarantuje praca we Francji? Od zaraz zatrudnienie mogą znaleźć między innymi przedstawiciele branży budowlanej. Polscy fachowcy są uznawani za jednych z najlepszych w Europie, a ich umiejętności są bardzo doceniane. Praca przy remontach, malowanie i wykańczanie mieszkań to oczywiście nie wszystkie oferty pracy w 2018 r. Francja to kraj, który ceni sobie także polskich inżynierów i specjalistów z branż takich jak doradztwo/konsulting, prawo, Internet/e-Commerce/Nowe Media. Gruntowne wykształcenie, ciężka praca i sumienność owocują tym, że polscy specjaliści wypracowali sobie znakomitą opinię i są świetnie wynagradzani Francja ceni również polskich lekarzy oraz pielęgniarki. Przedstawiciele tych profesji są bardzo cenieni w tym kraju, a jedyną barierą może być tylko znajomość języka francuskiego.

 

Praca we francuskim sektorze turystycznym

Od zaraz mogą też zostać zatrudnieni kelnerzy, pracownicy restauracji i osoby do recepcji hotelowych, jak wiemy hotelarstwo/gastronomia/turystyka to branża, z której Francja czerpie ogromne dochody. W regionach typowo turystycznych oraz luksusowych kurortach dostępne są także sezonowe oferty pracy. Bez większych problemów można znaleźć także typowo sezonowe oferty, więc nie trzeba wyjeżdżać tam na stałe.