Jobs SA

PL

PLENGE

Życie i praca w Holandii

Praca za granicą - znaleziono 11 ofert pracy

Oferty pracy nie spełniają Twoich oczekiwań? Zmień słowa kluczowe, stanowisko lub kraj.

FinlandiaX

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Praca w Finlandii

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Finlandia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 

Legalna praca w Finlandii jest możliwa dla Polaków od 1 maja 2006 roku, kiedy skończył się okres przejściowy po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Od tamtej pory kraj ten udostępnia dla polskich emigrantów swój rynek i zapewnia atrakcyjne oferty pracy. Finlandia poszukuje wielu wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy otrzymują wysokie wynagrodzenie oraz możliwość nieustannego rozwoju zawodowego. Jaka praca w Finlandii jest najbardziej poszukiwana? Bez wątpienia dużym wzięciem cieszą się polscy lekarze, dentyści, pielęgniarki oraz pracownicy domów opieki - w tych zawodach dostępne są stałe i dobrze wynagradzane oferty pracy. Finlandia poszukuje również doświadczonych kierowców różnych kategorii - branża transport/spedycja/logistyka rozwija się tam niezwykle prężnie.

Oczywiście produkcja, praca fizyczna, budownictwo oraz prace remontowe to kolejny sektor, który potrzebuje pracowników z Polski, nawet tych, którzy nie znają dobrze języka. Praca w Finlandii to także sezonowe oferty, które najczęściej zapewniają zatrudnienie w okresie letnim. To oczywiście nie wszystko. Polscy emigranci o technicznym wykształceniu także znakomicie odnajdują się na tamtejszym rynku. Potrzebni są zwłaszcza specjaliści z zakresu informatycznego, pracujący w branżach IT - Administracja, IT-Rozwój oprogramowania oraz Internet/e-Commerce/Nowe Media - te sektory zapewnią wyjątkowo atrakcyjne oferty pracy w latach 2017. Finlandia ceni doświadczonych i chcących poszerzać swoje kompetencje specjalistów.