Jobs SA

PL

PLENGE

Holandia, przemysł, pracownicy przemysłowi, inżynieria, produkcja, pracownicy produkcyjni, praca na produkcji, praca fizyczna, pracownicy fizyczni

Praca za granicą

Brak ofert spełniających Twoje kryteria. Zmień słowa kluczowe, stanowisko lub kraj.

HiszpaniaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu
CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Brak wyników spełniających zadane kryteria wyszukiwania.

Pamiętaj o filtrach wyszukiwania - możesz je w każdej chwili dodawać i usuwać by dopasować wynik do swoich potrzeb.

 

Praca w Hiszpanii

Gospodarce hiszpańskiej udało się częściowo odbić od dna, którego sięgnęła przed kilkoma laty. W połowie 2016 liczba zarejestrowanych bezrobotnych zmniejszyła się o prawie 125 000 i wynosiła ok. 3,77 mln osób , co było najlepszym wynikiem od 2009 roku. Ożyły usługi turystyczne, które stanowią 11% hiszpańskiego PKB. W branżach, które najbardziej ucierpiały na kryzysie finansowym - budownictwie i przemyśle - również obserwujemy znaczne odrodzenie (łącznie powstało tam prawie 30 000 miejsc pracy). Wyjątkiem są rolnictwo i łowiectwo, które wciąż nie mogą otrząsnąć się o zapaści. Najwięcej nowych miejsc pracy powstało w Andaluzji, Galicji i Katalonii. Dominuje sektor prywatny, w którym pracuje ponad 450 000 osób (dla porównania, w sektorze publicznym ok. 73 000). Jednak 8 na 10 firm prywatnych zatrudnia zaledwie jedną lub dwie osoby.

Po kryzysie finansowym do kraju powróciła ponad połowa Polaków mieszkających w Hiszpanii, a wśród nich także ci, którzy przebywali tam na stałe. Mimo to wielu poszukujących zatrudnienia wciąż wybierają właśnie ten kraj. Praca w Hiszpanii od zaraz jest dostępna przede wszystkim w budownictwie i rolnictwie (głównie praca fizyczna). Poszukiwani są również opiekunowie i opiekunki osób starszych. Pracodawcy oczekują w obu przypadkach doświadczenia w zawodzie, dodatkowo praca opiece wymaga dobrej znajomości języka angielskiego i wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych. Praca w Hiszpanii w roku 2017  IT - rozwój oprogramowania.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Hiszpania, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!