Jobs SA

PL

PLENGE

Elektromonter Norwegia - praca za granicą

Znaleziono 1 ofert pracy.

ElektromonterXNorwegiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Elektromonter

Elektromonter jest osobą odpowiedzialna za montaż i bieżące serwisowanie urządzę elektrycznych. Do jego zadań należy nadzór nad...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv
 

Praca jako elektromonter w Norwegii

Kraje skandynawskie słyną z dobrze rozwiniętych gospodarek, doskonałych warunków pracy i nie. Nic więc dziwnego, że tak wielu specjalistów decyduje się na wyjazd do Norwegii. Często poszukiwany w tym kraju jest doświadczony elektromonter.

 

Dla kogo praca jako elektromonter w Norwegii?

Elektromonter ma szereg rozmaitych obowiązków, od montażu poszczególnych elementów elektrycznych, przez ich zabezpieczanie, aż po konserwację, nadzór i naprawę instalacji. Zakres umiejętności, jakich wymaga się od fachowca, jest zatem bardzo duży.

 

Ponadto, praca jako elektromonter w Norwegii wymaga przynajmniej podstawowej znajomości języka norweskiego lub angielskiego. Bez tego specjalista nie jest w stanie porozumieć się z zespołem, zrozumieć instrukcji wydawanych przez przełożonych ani wyjaśnić przyczyn awarii. Niemniej jednak wielu wyjeżdżających z Polski fachowców uczy się języka już na miejscu, przez pierwsze miesiące pracując na mniej odpowiedzialnych stanowiskach. Mimo wszystko bardziej niż znajomość języka norwescy pracodawcy cenią fachowość i doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

 

Norweskie firmy na stanowisko elektromontera szukają przede wszystkim osób, które posiadają odpowiednie, aktualne uprawnienia, kwalifikacje zawodowe oraz wykształcenie kierunkowe. Jeśli spełniasz te wymagania, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem atrakcyjnej oferty zatrudnienia na terenie Norwegii.

 

Miejsce zatrudnienia elektromontera w Norwegii

Wykwalifikowany elektromonter w Norwegii znajdzie pracę bez większego wysiłku. Oferty pracy dotyczą najczęściej zatrudnienia w fabrykach lub przy budowie tuneli, ze względu na górzyste ukształtowanie terenu Norwegii. Długa linia brzegowa jest natomiast przyczyną rozwinięcia przemysłu morskiego, przez co elektromonter w Norwegii jest również poszukiwany do pracy na statkach. Doświadczeni specjaliści znajdą pracę w takich miastach jak m.in. Oslo, Bergen, Drammen i Narvik.

 

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Elektromonter, Norwegia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!