Jobs SA

PL

PLENGE

Monter Irlandia - praca za granicą

Znaleziono 1 ofert pracy.

MonterXIrlandiaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Monter

Monter to wykwalifikowany robotnik, zajmujący się montażem maszyn oraz ich naprawą. Musi posiadać wszechstronną wiedzę techniczną...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv
 

Praca dla montera w Irlandii

Podstawowe zadania osoby obejmującej stanowisko montera w Irlandii będą oscylować wokół pracy z ciężkimi maszynami. W wymaganiach pracodawców częstym punktem jest umiejętność montażu silników wysokoprężnych, umiejętności związane z naprawą flot ciężarówek oraz dużych maszyn wykorzystywanych w przemyśle.

 

W wielu przypadkach konieczność stanowi znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym, dobrze postrzegana jest jednocześnie chęć rozwoju i jego nauki. Wymaga się również co najmniej kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku - monter-mechanik. Konieczne jest posiadanie umiejętności pracy z ciężkimi maszynami oraz prawa jazdy co najmniej kategorii B.

 

Oferty pracy dla montera w Irlandii

Wiele ofert zatrudnienia na stanowisku montera w Irlandii można znaleźć m.in. w Dublinie, Cork i Waterford. Doświadczeni pracownicy mogą liczyć na wynagrodzenie na wysokim poziomie, jak również możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Niektórzy pracodawcy organizują pracownikom zakwaterowanie, inni pomagają w jego znalezieniu.

 

Monter stanowi coraz częściej poszukiwaną osobę na wyspach, z uwagi na konieczność posiadania odpowiedniego doświadczenia i przeszkolenia w pracy z dużymi maszynami. Jeśli Twoje kwalifikacje odpowiadają wymaganiom przedstawianym w ogłoszeniach, to z pewnością możesz aplikować i dać sobie szansę na uzyskanie w pełni satysfakcjonującego wynagrodzenia.

 

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Monter, Irlandia, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!