Jobs SA

PL

PLENGE

Inżynier Wielka Brytania - praca za granicą

Znaleziono 4306 ofert pracy.

InżynierXWielka BrytaniaX

Sortuj według:

trafności najnowszych

Parametry wyszukiwania:

  • Kategorie
  • Oferty z okresu

Inżynier

Inżynier to absolwent wyższej uczelni technicznej, socjalista jednego z odłamów inżynierii. Inżynierami mogą być między innymi:...

CV.pl

Kreator CV

Stwórz CV za pomocą prostego kreatora. Z pomocą tego narzędzia Twoja aplikacja będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie. Zacznij już teraz!

wygeneruj cv

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy

Inżynier, Wielka Brytania, praca za granicą

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Lift ENgineer

Coulter Elite Resourcing

london (United Kingdom)

27.07.2018

Dodaj do ulubionych

Lift ENgineer

Coulter Elite Resourcing

london (United Kingdom)

29.07.2018

Dodaj do ulubionych

Fire Engineer Consultancy

Rise Technical Recruitment Limited

london (United Kingdom)

15.08.2018

Dodaj do ulubionych

QA Engineer

Ampersand Consulting

Southwark (london)

19.06.2018

Dodaj do ulubionych

 

Inżynier - Wielka Brytania

Szukasz pracy jako inżynier? Sprawdź atrakcyjne oferty pracy na tym stanowisku w UK. Duża dynamika prac budowlanych w Wielkiej Brytanii stwarza wiele miejsc pracy. Jako inżynier budowy, będziesz odpowiedzialny za planowanie budowy obiektu budowlanego, opracowywanie dokumentacji technicznej oraz kontrolę realizacji budowy. Do obowiązków inżyniera należy także dobór odpowiedniej technologii budowy, współpraca z kierownikiem budowy oraz monitorowanie przebiegu prac budowlanych. Inżynier odpowiada za wywiązywanie się z zaplanowanego terminarzu prac oraz budżetu. Dodatkowo powinien zadbać o właściwe przechowywanie dokumentacji oraz przyjmowania poszczególnych partii prac budowlanych.

 

Praca dla inżyniera w UK

W Wielkiej Brytanii występuje duże zapotrzebowanie na inżynierów o różnych specjalnościach, w tym m.in. inżynierów budowy mostów dróg, lotnisk, obiektów użyteczności publicznych, osiedli domów jednorodzinnych oraz budownictwa ogólnego. W UK inżynierowie mogą znaleźć atrakcyjne warunki pracy w biurach projektowych, firmach budowlanych oraz agencjach developerskich

Pracodawcy w UK stawiają szereg wymagań kandydatom na to stanowisko. Inżynier powinien przede wszystkim posiadać wykształcenie wyższe oraz określoną specjalizację, zależnie od specyfiki budowy. Uzyskanie uprawnień budowlanych poprzedzone jest przynajmniej dwuletnią praktyką w biurze projektowym lub rocznym doświadczeniem na budowie. Inżynier powinien biegle obsługiwać aplikacje, które wykorzystuje się na etapie projektowania budowy. Zasadniczym wymogiem jest doskonała znajomość aktualnych przepisów prawa budowlanego. Dodatkowo pożądanymi cechami są także logiczne myślenie, staranność, wyobraźnia przestrzenna, umiejętność pracy w warunkach stresujących orz zdolności przywódcze i organizacyjne.